• Detail firmy

Miko Showers, s.r.o.

Základní popis

Rozsvěcujeme koupelny. Nabízíme stropní sprchové panely s LED, designové masážní sprchové panely ze dřeva i skla, vodovodní baterie skleněné keramické chromové a LED různých designů. Doplňky - bambusové rohože a sedačky do sprch z teakového dřeva.

Adresa

Tiskařská 257/10
108 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24165646

Výrobky, činnosti

Nabízíme stropní sprchové panely s LED

Kontaktní údaje

Telefon: 234 054 171
E-mail: info@mikoshowers.com
WWW: www.mikoshowers.com

Kontaktní osoba

Miriama Korbová - Majitel

Mobil: +420 773 784 732
Další firmy v oboru

Jiří Zitta - Š&Z sdružení

Specializujeme se na instalaci automatických závlahových systémů do zahrad, parků, skleníků, na terasy domů, sportoviště či golfová hřiště. Provádíme instalaci umělých živých plotů, zahradního osvětlení a další.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.