• Detail firmy

MIKL BRNO s.r.o.

Základní popis

Provádíme pravidelné skartace i na objednávku. Klient obdrží doklad o certifikované skartaci. Vykupujeme papír, barevné kovy a plasty.

Adresa

Oblá 419/75
634 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25587447

Výrobky, činnosti

Skartace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 866 209
E-mail: info@miklbrno.cz
WWW: www.miklbrno.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Mikl - Jednatel

Mobil: +420 602 866 209

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

ELG LEGIMA spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním, výkupem a recyklací kovového odpadu. Zaměřujeme se na odpady z nerezové oceli a speciální slitiny. Vykupujeme legované odpady, jejichž prvky jsou nikl, chrom, molybden. V oblasti speciálních slitin se soustřeďujeme především na nástrojové a rychlořezné oceli, tvrdokov, titan a slitiny obsahující např. chrom, wolfram, molybden, vanad, kobalt apod.

KOVOŠROT HENSL s.r.o.

Zabýváme se výkupem a sběrem kovového a železného odpadu, autovraků, olověných akumulátorů, papíru a lepenky. Z kovů vykupujeme: piliny a třísky, kovové obaly, železo a ocel, kabely, měď, bronz, mosaz, hliník, olovo, zinek, cín a ostatní kovy. Zajišťujeme rovněž autodopravu.