• Detail firmy

MIKELA spol. s r.o.

Základní popis

Společnost pracuje v oblastech - realitní kancelář, pronájem motorových vozidel, pronájem průmyslového zboží, poradenská činnost v oblasti obchodu.

Adresa

Weilova 1144/2
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60198982
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- realitní kancelář, pronájem motorových vozidel, pronájem průmyslového zboží, poradenská činnost v oblasti obchodu, reklamní činnost, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej s výjimkou zboží, atd...

Kontaktní osoba

Petr Kremlička - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.