• Detail firmy

Míka Ladislav

Základní popis

Kompletní servis v oboru strojního vyšívání a reklamního textilu *polokošile *košile *trička *bundy *pracovní oblečení *župany *ručník

Adresa

Kaznějovská 1212/13
323 00 Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61167606

Výrobky, činnosti

Zpracováváme a vyrábíme nášivky a výšivky.

Kompletní servis v oboru strojního vyšívání a reklamního textilu *polokošile *košile *trička *bundy *pracovní oblečení *župany *ručník

Kontaktní údaje

E-mail: ladislav.mika@volny.cz
WWW: www.needlework.cz

Kontaktní osoba

Míka Ladislav .

Telefon: +420 603 413 260
Další firmy v oboru

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.