• Detail firmy

MIJOTECH-STAV s.r.o.

Základní popis

MIJOTECH-STAV s.r.o. je stavební firmou zabývající se veškerou činností okolo staveb od A do Z za rozumné ceny. Přidruženou činností je vedení účetnictví a ekonomických rozpočtů.

Adresa

Josefa Černíka 678
763 26 Luhačovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29377676

Výrobky, činnosti

Opravy a rekonstrukce, bourací práce,

izolační činnost, stavby RD a jiných budov, oprava výtluků na vozovce, fasády, zateplení, účetní činnost, projek.

Kontaktní údaje

E-mail: mikuska3@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Mikuška - Jednatel

Mobil: +420 720 518 864
E-mail: mikuska3@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.