• Detail firmy

Mighty Octopus s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se především na výrobu kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, povrchové úpravy a svařování kovů, výrobu elektrických součástek.

Adresa

Západní 448
253 01 Chýně

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24172430
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

kovovýroba

Kontaktní údaje

E-mail: office@mighty-octopus.cz
WWW: www.mighty-octopus.cz

Kontaktní osoba

Tetyana Buhaychuk - Jednatel

KAREL KHUN - Jednatel

Telefon: +420 605 295 966
Další firmy v oboru

VP METAL s.r.o.

Provádíme CNC obrábění materiálu pomocí moderní technologie. Zajišťujeme zakázkové obrábění kovů, svařování hliníku a nerezu. Nabízíme práškové lakování nejrůznějších produktů. Věnujeme se zasklení balkónů. Zaměřujeme se na výrobu hliníkových plotů.

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.