• Detail firmy

Microcorp s.r.o.

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti oddlužení, hypoték, leasingů, úvěrů, vyplácení exekucí, podnikatelských úvěrů, pojišťovnictví. Konzultace ZDARMA.

Adresa

Sídliště Za Chlumem 737
418 01 Teplické Předměstí

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25249614

Výrobky, činnosti

Poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: erikuteseny@microcorp.cz
WWW: www.microcorp.cz

Kontaktní osoba

Erik Utěšený - Jednatel

Mobil: +420 724 019 649
E-mail: erikuteseny@microcorp.cz

Josef Mixa - Jednatel

Další firmy v oboru

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.