• Detail firmy

MICRO, s.r.o.

Základní popis

Společnost provozuje e-shop s motorovými oleji, které dodává pro maloodběratele, průmyslové podniky, zěmědělský sektor, autodopravce. Dále i průmyslové oleje a maziva a příslušenství jako jsou žárovky, filtry, atd...

Adresa

Božetěchova 2290/81
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49976800
DIČ:  CZ49976800
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej

- dodávka oleje pro: maloodběratele, průmyslové podniky, zěmědělský sektor, autodopravce. Prodej i rozlévaných olejů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 263 655
Telefon: +420 541 263 082
Telefon: +420 541 218 574
E-mail: prodej@olejservis.cz
WWW: www.olejservis.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Altrichter - Jednatel

Ing. Michal Altrichter - Jednatel

Ing. Lukáš Altrichter - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

MEUS s.r.o.

Specializujeme se na zaměstnávání kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků do strojírenského odvětví. Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště.

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .