• Detail firmy

Michal Zezula

Základní popis

E-Shop kde naleznete vybrané nejlepší, nejzajímavější a levné dárky. Máme příslušenství do USB, LED výrobky, klíčenky, hračky, zapalovače i plyšáky. Věrnostní program, skvělá komunikace se zákazníky, bezkonkurenční ceny.

Adresa

Kaštanová 1111/11
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01268546

Výrobky, činnosti

E-shop - dárky.

Kontaktní údaje

E-mail: Kblumajer@gmail.com
WWW: eldorian.eu

Kontaktní osoba

Zezula Michal - Majitel

Mobil: +420 702 436 708
E-mail: Kblumajer@gmail.com
Další firmy v oboru

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

LEASYN s. r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kožené galanterie. Vyrábíme kožené aktovky, spisovky, diáře nebo podložky na stůl, které můžeme opatřit i logem Vaší firmy nebo jiným motivem. Také vyrábíme školní potřeby z usní, textilu a jiných materiálů - nabízíme školní aktovky, školní penály nebo sáčky na obuv.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.