• Detail firmy

Michal Zahorák

Základní popis

Nabízíme kyvadlovou autobusovou z Českého Krumlova do Vídně, Praha, Linz, Salzburg, Budapest, Hallstatt, Melk, Bratislava a další.

Adresa

Světlík 18
382 16 Světlík

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88750337

Výrobky, činnosti

Kyvadlová autobusová doprava Český Krumlov.

Kontaktní údaje

E-mail: shuttlebohemia@gmail.com
WWW: shuttle-bohemia.cz

Kontaktní osoba

Zahorák Michal - Majitel

Mobil: +420 722 500 002
E-mail: shuttlebohemia@gmail.com
Další firmy v oboru

Shuttle JIFI Jiří Filip

Zajišťujeme osobní přepravu osob do a z Českého Krumlova. Jezdíme do evropských měst, lázní a na letiště. Poskytujeme nadstandardní servis za standardní peníze.

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.