• Detail firmy

Michal Volf

Základní popis

Naším posláním je Vaše kvalita. Zabýváme se měřením kvality poskytovaných služeb, mystery shoppingem, dotazníky spokojenosti a poradenstvím v oblasti zvyšování kvality Vašich služeb. Jsme připraveni na Vaše individuální přání a požadavky.

Adresa

Určice 353
798 04 Určice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74769251
DIČ:  CZ8805274907

Výrobky, činnosti

Mystery shopping

Provádíme kontrolní nákupy, kontrolní telefonické hovory přesně na přání klienta. Jejich výstupy obdržíte ve formátu PDF do dvou dnů e-mailem.

Kontaktní údaje

E-mail: info@touchquality.cz
WWW: www.touchquality.cz

Kontaktní osoba

Michal Volf - Majitel

Telefon: 739 100 099
E-mail: info@touchquality.cz
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.