• Detail firmy

Michal Vojtek

Základní popis

E-shop věnovaný celosvětově známé hře geocaching, který nabízí širokou škálu vybavení pro hru a hráče. Zákazníci zde mohou nalézt schránky, logbooky, nášivky, přívěšky, razítka, geocoiny, pomůcky do terénu a mnoho dalšího...

Adresa

K Višňovce 1658
530 02 Zelené Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69168644
Rok založení:  1999
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- E-shop věnovaný celosvětově známé hře geocaching, vybavení pro hru schránky, logbooky, nášivky, přívěšky, razítka, geocoiny, pomůcky do terénu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 241 268
E-mail: shop@geocachingworld.cz
WWW: www.geocachingworld.cz

Kontaktní osoba

Michal Vojtek - Majitel

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.