• Detail firmy

Michal Voháňka

Základní popis

Rekonstrukce a opravy střech všech druhů (Bramac, Lindab, Meinl, Tondach, KM Beta, Cembrit). Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Specializace na břidlicové střechy od firmy Richter-Pizarras. Montujeme střešní okna Velux, Roto.

Adresa

Cílkova 641/20
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71844872

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a opravy střech všech druhů

Rekonstrukce a opravy střech všech druhů (Bramac, Lindab, Meinl, Tondach, KM Beta, Cembrit). Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Specia

Kontaktní údaje

E-mail: Vohanka.M@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michal Voháňka - Majitel

Mobil: +420 607 637 486
E-mail: Vohanka.M@seznam.cz
WWW: www.vohanka-holecek.cz
Další firmy v oboru

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

TES

Nabízíme tesařské a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní realizace střech, výrobu a montáž krovů, zahradních altánů a pergol. Provádíme pokládku všech podlahových krytin a dřevěných obkladů.

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.