• Detail firmy

Michal Turynský

Základní popis

Provozujeme půjčovnu čtyřkolek. Půjčujeme čtyřkolky Acess Tomahawk 300 s ochrannými pomůckami pro jezdce.Provoz autopůjčovny. Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé pronájmy osobních a užitkových vozů

Adresa

Dlouhomostecká 1147
463 11 Vratislavice nad Nisou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76255069
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provoz autopůjčovny.

Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé pronájmy osobních a užitkových vozů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 509 852
Mobil: +420 732 227 071
E-mail: autopujcovna-lbc@seznam.cz
WWW: www.autopujcovna-lbc.cz

Kontaktní osoba

Michal Turynský - Majitel

Mobil: +420 732 227 071

. Lukešová

Mobil: +420 733 509 852

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

DREAM - CARS Just4U, s.r.o.

Specializujeme se na pronájem luxusních a výjimečných sportovních a super sportovních vozidel zn. Ferrari, Porsche, Lamborghini, Maserati, Rolls Royce. Zajišťujeme Limousine servis, dle Vašeho přání Vás odvezeme v luxusních vozech na svatbu, obchodní schůzku, romantickou večeři, do divadla apod. Součástí poskytovaných služeb jsou eventy na míru. Hledáte-li nevšední zážitek, obraťte se na nás!