• Detail firmy

Michal Troneček

Základní popis

Nabídka služeb pneuservisu pro osobní i užitková vozidla.

Adresa

Věžky 84
768 33 Věžky

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87343959
DIČ:  CZ8009053833

Výrobky, činnosti

Pneuservis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 510 502
E-mail: pneuserviszlin@seznam.cz
WWW: www.pneuserviszlin.webnode.cz

Kontaktní osoba

Michal Troneček - Majitel

Další firmy v oboru

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.