• Detail firmy

Michal TĚŠÍNSKÝ

Základní popis

Revize hromosvodů, včetně projektové dokumentace. Montáž bezúdržbových hromosvodů (Cu, AlMgSi). Opravy a rekonstrukce starých hromosvodů.

Adresa

Malešická 1822/19
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12579742
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hromosvody

Poskytujeme tyto služby:Revize hromosvodů, včetně projektové dokumentace. Montáž nových hromosvodů. Montáž bezúdržbových hromosvodů (Cu, AlMgSi). Opravy a rekonstrukce starých hromosvodových soustav. Uzemňovací soustavy včetně výkopových prací.

Kontaktní údaje

E-mail: miki@parukarka.eu
WWW: hromyblesky.cz/

Kontaktní osoba

Michal Těšínský - Majitel

Mobil: +420 603 423 140
E-mail: miki@parukarka.eu
Další firmy v oboru

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.

J+J Nájemníkovi s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej potřeb pro lakýrnictví, autolakýrnictví a truhlářství. Prodáváme barvy, laky, ředidla, tmely, lazury, pasty, leštící prostředky, kotouče, brusivo a mnoho jiného. Provádíme tónování barev, k dispozici máme 18000 odstínů. Dále nabízíme železářské zboží, zahradnické potřeby, pracovní nářadí a ochranné pracovní pomůcky.