• Detail firmy

Michal Syrový

Základní popis

Nabízíme výstavby rodinných domů na klíč. Dodáváme RD na klíč (projekt, povolení, hrubá stavba, střecha, okna, dveře, podlahy, obklady, instalace). Provádíme zemní, zednické a stavební práce, rekonstrukce koupelen, bytových jader a fasád, zateplení.

Adresa

U pošty 273/9
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70444455

Kontaktní údaje

E-mail: michal.syrovy@seznam.cz
WWW: www.syrovy.biz

Kontaktní osoba

Michal Syrový - Majitel

Mobil: 736 414 220
Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.