• Detail firmy

Michal Sůva

Základní popis

Veškeré VÝŠKOVÉ PRÁCE a ARBORISTIKA neni pro nás žádný problém. Stačí se ozvat a přesvědčíte se sami. mobil: 736753305 nebo email: zarovka.m@centrum.cz

Adresa

Vltavská 321
252 07 Štěchovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88836762

Výrobky, činnosti

Speciální stavby

Kontaktní údaje

E-mail: zarovka.m@centrum.cz

Kontaktní osoba

Michal Sůva - Majitel

Telefon: 736 753 305
E-mail: zarovka.m@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.