• Detail firmy

Michal Stromšík

Základní popis

Půjčovna jedno a vícemístních cyklovozíků a držáků kol na tažné zařízení. Nabízíme cyklistické, kočárkové, turistické a in-line sety, střešní boxy.

Adresa

Pavlovova 2644/6
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73891819
DIČ:  CZ8407155570
Rok založení:  2004

Výrobky, činnosti

Půjčovna jedno a vícemístních cyklovozíků a držáků kol na tažné zařízení. Nabízíme cyklistické, kočárkové, turistické a in-line sety, střešní boxy a nosiče.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mikebike.cz
WWW: www.mikebike.cz

Kontaktní osoba

Michal Stromšík - Majitel

Mobil: +420 604 842 058
Další firmy v oboru

ECOBIKE Grzegorz Szczygieł

Jsme firma zabývající se prodejem a výrobou elektrických kol vyrobené z vysoce kvalitního hliníku. Naše kola jsou vyrobeny s plnou péči a odhodlání. Máme zaměstnanců kvalifikovaných pracovníků, kteří vložili své srdce při výrobě jízdních kol. Máme širokou škálu modelů, barev a designu kola. Zveme vás seznámit s nabídkou.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.