• Detail firmy

Michal Stolín

Základní popis

Provozování autoservisu a pneuservisu. Provádění pravidelných prohlídek vozidel, preventivní údržby, geometrie podvozku, svařování hliníku a nerezu.

Adresa

Mladá 1578/8
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71105433
DIČ:  CZ7802061003
Rok založení:  2004

Výrobky, činnosti

Provozování autoservisu a pneuservisu. Provádění pravidelných prohlídek vozidel, preventivní údržby, geometrie podvozku, svařování hliníku a nerezu. Výkup ojetých vozidel.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 665 553
Mobil: +420 608 710 893
E-mail: mmautoservis@mmautoservis.cz
WWW: www.mmautoservis.cz

Kontaktní osoba

Michal Stolín - Majitel

Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.

AUTODOPRAVA Milan Sihelský

Provozujeme sklápěcí a valníkovou přepravu. V současné době je naší hlavní činností přeprava sypkých materiálů. Právě velký rozvoj ve sklápěcí dopravě byl podnětem k rozšíření našeho vozového parku o další vozy a návěsy s vyšší tonáží. Servisujeme nákladní vozy a provádíme ověřování tachografů.