• Detail firmy

Michal Spíchal

Základní popis

Montujeme sádrokartony, tepelné a zvukové izolace Rockwool, Orsil, Ursa a Isover minerální podhledy. Dále provádíme půdní vestavby a drobné zednické práce.

Adresa

Krátká 2
588 56 Telč

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72494867

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Montujeme sádrokartony, tepelné a zvukové izolace Rockwool, Orsil, Ursa a Isover minerální podhledy. Dále provádíme půdní vestavby ....

Kontaktní údaje

Mobil: 777 294 789
E-mail: info.spichal@email.cz
WWW: www.sadrokartonspichal.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Michal Spíchal - Jednatel

Další firmy v oboru

Průmyslové a Zemědělské stavby s.r.o.

Specializujeme se na provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem GROVE s nosností 50t a zajišťujeme rovněž práce manipulátorem do 18m, a to zejména v Jihočeském kraji a na Vysočině: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Telč, Pelhřimov, Dačice a okolí.

Jaromír Láznička - Kamnářství

Naší specializací jsou krbová a kachlová kamna na zakázku. Stavíme komínová tělesa, montujeme vložky s teplovodním výměníkem, nabízíme krbové a plynové vložky. Součástí poskytovaných služeb jsou grafické návrhy topidel v 3D programu Palette cad. Jsme členem Cechu kamnářů ČR.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.