• Detail firmy

Michal Smatana - Sitha comp

Základní popis

Firma se zaměřuje na oblast počítačové grafiky. Nabídka tvorby webových aplikací a prezentací. Postavíme Vám PC se softwarem, aktualizujeme dataa spravujeme vše. Provádíme rozvod sítí.

Adresa

Maršála Žukova 1817
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69418934
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firma se zaměřuje na oblast počítačové grafiky

Firma se zaměřuje na oblast počítačové grafiky. Nabídka tvorby webových aplikací a prezentací.

Kontaktní údaje

Fax: +420 476 103 092
E-mail: obchod@sithacomp.cz
WWW: www.sithacomp.cz

Kontaktní osoba

Michal Smatana - Jednatel

Mobil: +420 603 380 137
Další firmy v oboru

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.