• Detail firmy

Michal Šika

Základní popis

Elektrikářské práce, nové elektroinstalace, elektronické zabezpečovací, protipožární a kamerové systémy, datové sítě, zakázková výroba, e-shop, aj.

Adresa

Jeruzalémská 452
261 01 Příbram III

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76519503
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Elektrikářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: michal.sika@email.cz
WWW: www.msi-elektro.cz

Kontaktní osoba

Michal Šika - Majitel

Mobil: +420 773 290 726
E-mail: michal.sika@email.cz
Další firmy v oboru

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.