• Detail firmy

Michal Šafář

Základní popis

Servis a opravy oken a dveří. Dodávka a montáž oken a dveří. Konzultace při výběru výrobku a dodavatele oken a dveří. Porovnání cenových nabídek. Hodinový manžel, včetně údržby zahrady a trávníku. Peletová kamna.

Adresa

Svitavská 1453/3
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63398818
  • Služby

Výrobky, činnosti

Okna - servis - opravy

- servis a opravy oken a dveří, hodinový manžel, konzultace při výběru výrobku a dodavatele oken a dveří.

Kontaktní údaje

E-mail: michal.safar@tiscali.cz
WWW: okna-servis-opravy.cz

Kontaktní osoba

Michal Šafář - Majitel

Mobil: +420 722 207 997
E-mail: michal.safar@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

K auditing, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové agendy. Zaměřujeme se na zpracování mzdové agendy, externí daňové poradenství, auditorské služby i účetní audity společnosti. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .