• Detail firmy

Michal Šach

Základní popis

Provádíme karosářské práce, práce na rovnacím rámu, kompletní opravy havarovaných vozů všech značek, přípravy a provedení STK.

Adresa

Novodvorská 905/45
142 00 Praha 4 - Kamýk

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66014182

Výrobky, činnosti

Provádíme karosářské práce, práce na rovnacím rámu

Provádíme karosářské práce, práce na rovnacím rámu, kompletní opravy havarovaných vozů všech značek, přípravy a provedení STK.

Kontaktní údaje

E-mail: autoservissach@seznam.cz
WWW: www.autoservis-sach.sweb.cz

Kontaktní osoba

Michal Šach - Majitel

Mobil: +420 603 330 890
Další firmy v oboru

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.