• Detail firmy

Michal Rod

Základní popis

MYCÍ LINKA S až XXL Provozuje jednu z nejkvalitnějších mycích linek v Plzeňském kraji a zároveň v celé ČR. Naše myčka značky CHRIST nabízí možnost portálového mytí s obsluhou i ručního mytí. Naše služby abízíme velmi příznivé ceny. www.r-r.cz

Adresa

Domažlická 138
318 00 Nová Hospoda

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46831002
DIČ:  CZ6509141639

Výrobky, činnosti

Mycí linka od osobních po TIR - kamion

Mytí všech typů aut od osobních až po kamiony ve vysoké kvalitě mytí. Portálové mytí s obsluhou i ručního mytí.

Kontaktní údaje

E-mail: bilkova@r-r.cz
WWW: www.r-r.cz

Kontaktní osoba

Alena Bílková

Mobil: +420 731 137 702
E-mail: bilkova@r-r.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.