• Detail firmy

Michal Przepiora

Základní popis

Michal Przepiora - e-shop z Ústí nad Labem nabízí kvalitní dětské zboží. V našem sortimentu naleznete kojenecké zboží, dřevěné postýlky, autosedačky, hračky, kočárky a mnoho jiných doplňků pro Vaše drobečky.

Adresa

Anežky České 633/11
400 07 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68174241

Výrobky, činnosti

Dětské zboží.

Kontaktní údaje

E-mail: info@loznipovleceni.net
WWW: www.cz-obchod.com

Kontaktní osoba

Michal Przepiora - Majitel

Mobil: +420 774 481 794
E-mail: info@loznipovleceni.net

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

Brand Manufacturer of socks & tights MILUSIE A.A.Ł. Broniarczyk

Naše firma se zabývá výrobou bavlněných a tenké punčochové kalhoty, ponožky, zakolanówek a kolenem. Naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Nabízíme Vám také sezónní kolekce. Firma má velkou důvěru v polském trhu. Chceme, aby náš klient byl spokojen se spoluprácí, a podporovat naše společnost prostřednictvím prodeje našich produktů.

AUTEX COMPANY

Zabýváme se prodejem lakýrnického materiálu. Nabízíme barvy, laky, tmely, plniče, základy, pásky, spreje či materiál pro maskování, broušení a leštění. Provozujeme second hand s kvalitním textilem z Anglie.