• Detail firmy

Michal Prachniar

Základní popis

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce do RD, bytů, průmyslových budov. Dále elektrorevize, návrhy, montáž a údržba el. zařízení, kamerové systémy. Specializujeme se na programovaní výrobních linek a malých jednoúčelových strojů.

Adresa

V Poli 1181
735 14 Orlová - Poruba

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74621629

Výrobky, činnosti

Provádíme elektromontážní,elektroinstalační práce

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce do RD, bytů, průmyslových budov. Dále elektrorevize, návrhy, montáž a údržba el. zařízení, kamerov

Kontaktní údaje

E-mail: mpelektroservis@seznam.cz
WWW: www.mpelektroservis.cz

Kontaktní osoba

Michal Prachnair - Majitel

Mobil: +420 737 154 179
E-mail: mpelektroservis@seznam.cz
WWW: www.mpelektroservis.cz
Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.