• Detail firmy

Michal Podolec-fotbálky.eu

Základní popis

Prodej, pronájem a servis stolních fotbalů ligových parametrů ITSF. Založeno 2001. Stolní fotbal - pronájem do pohostinství a firemní akce. Provádíme odborný servis pro váš stolní fotbálek

Adresa

Varnsdorfská 330/19
190 00 Praha 9 - Střížkov

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68874421

Výrobky, činnosti

Prodej, pronájem a servis

stolních fotbalů ligových parametrů ITSF.Stolní fotbal - pronájem do pohostinství a firemní akce. Provádíme odborný servis pro váš stolní fotbálek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 567 632
E-mail: info@fotbalky.eu
WWW: www.fotbalky.eu

Kontaktní osoba

Michal Podolec - Majitel

Další firmy v oboru

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.