• Detail firmy

Michal Palacký

Základní popis

Realizace krovů, výroba zahradních domků a altánů, pergol a krytých stání pro automobily. U nás najdete vždy 100% spolehlivost, prvotřídní kvalitu i zajímavé ceny. PALMSTAV - Sázka na jistotu

Adresa

5. května 617
336 01 Blovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69926875
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce krovů bez odkrytí střechy

- zrekonstruujeme Váš krov, aniž bychom sundali střešní krytinu a riskovali nepřízeň počasí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 415 684
E-mail: vencastanek@seznam.cz
WWW: www.palmastav.euweb.cz

Kontaktní osoba

Michal Palacký - Majitel

Mobil: +420 607 690 569
Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o.

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o. působí v okolí města Strážov a zaměřuje se na výrobky ze dřeva, které si oblíbila celá řada našich zákazníků. Díky naší dlouholeté tradici se můžete spolehnout na širokou nabídku ozkoušených dřevěných produktů (nábytek, kuchyně, schodiště) nebo také využít zakázkovou dřevovýrobu. Naší hlavní prioritou je dobře odvedená práce a spokojený zákazník.

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.