• Detail firmy

Michal Novák

Základní popis

Společnost nabízí práce truhlářské (výroba nábytku bytového i zahradního, doplňků), tesařské (altány, ploty, střechy a pergoly), a dále i pokladku podlah, palubek, půdní vestavby, montáž sádrokartonů, montáž oken, dveří, výroba na přání.

Adresa

Nad Točnou 121
739 32 Horní Datyně

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75903393
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- pokladku podlah, palubek, výroba: kuchyňských linek, postelí, kanceláří, školního nábytku, vestavných skříních, schodů ,dveří, zahradního nábytku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 586 776

Kontaktní osoba

Michal Novák - Majitel

Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.