• Detail firmy

Michal Nezbeda

Základní popis

Nabídka služeb copy studia. Výroba razítek, digitální tisk z PC a černobílé i barevné kopírování. Prodej map, přívěsků na mobil a bižuterie.

Adresa

Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45697922

Výrobky, činnosti

Výroba razítek,provádění digitálního tisku a černo

Nabídka služeb copy studia. Výroba razítek, provádění digitálního tisku a černobílého i barevného kopírování. Prodej map.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 516 614
Mobil: +420 777 797 224
E-mail: razitkaluziny@volny.cz
WWW: www.volny.cz/razitkaluziny

Kontaktní osoba

Michal Nezbeda - Majitel

Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.