• Detail firmy

Michal MOTEJLEK

Základní popis

Restaurování a údržba starožitného nábytku - 16 let praxe v oboru - převážně ruční práce - zachování původních technik a postupů včetně povrchové úpravy - Umělecko-řemeslné zpracování dřeva - Drobné truhlářské práce atypického charakteru

Adresa

Libomyšl 137
267 23 Libomyšl

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86603141

Výrobky, činnosti

Restaurování a údržba starožitného nábytku

Kontaktní osoba

Michal Motejlek

Telefon: 737 162 370
E-mail: michal.motejlek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Václav Minařík

Umělecké kovářství se specializací na restaurování památek a historických předmětů. Nabízím výrobu, opravy a restaurování historických soch, sousoší, veřejného osvětlení, lamp, luceren, lustrů, kašen, fontán, vrcholových kopulí, křížů, církevních reliéfů, mříží a nejrůznějšího vybavení interiéru na zakázku. Restaurované předměty je možné také pozlacovat.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.