• Detail firmy

Michal Molat

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytových jader a koupelen či celkové rekonstrukce rodinných domů a fasády. Zajišťujeme stavbu domů na klíč a navrhujeme kuchyňs

Adresa

Třebešovská 23/140
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42492203

Výrobky, činnosti

rekonstrukce bytových jader a koupelen

Provádíme rekonstrukce bytových jader a koupelen či celkové rekonstrukce rodinných domů a fasády. Zajišťujeme stavbu domů na klíč a navrhujeme kuchyňské linky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 759 823
E-mail: michal.molat@seznam.cz
WWW: www.molat.unas.cz

Kontaktní osoba

Michal Molat - Majitel

Mobil: +420 603 947 921
Další firmy v oboru

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.