• Detail firmy

Michal Malý

Základní popis

Poradenství a služby pro web - SEO optimalizace, správa a návrh PPC reklamy na systémech Sklik a AdWords, webová analytika, webhosting, levná tvorba www stránek a e-shopů. Informační technologie.

Adresa

Tulipánová 172
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87685604

Výrobky, činnosti

Poradenství a služby pro web - SEO optimalizace,

správa a návrh PPC reklamy na systémech Sklik a AdWords, webová analytika, webhosting, levná tvorba www stránek a e-shopů. Informační technologie.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sluzbyproweb.cz
WWW: www.sluzbyproweb.cz

Kontaktní osoba

Michal Malý - Majitel

Mobil: +420 722 192 458
E-mail: info@sluzbyproweb.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.