• Detail firmy

Michal Majer

Základní popis

Naše společnost se zabývá především pojízdnou reklamou,ale i dalšími službami, které s tím souvisí. Jedná se zejména o grafické návrhy reklamy, tisk billboardů, vizitek, letáků a dalších reklamních předmětů. Další věci zajistíme po dohodě.

Adresa

Štichova 593/16
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87149974

Výrobky, činnosti

Zabýváme se pojízdnou reklamou,

nabízíme kompletní servis v oblasti reklamní kampaně

Kontaktní údaje

E-mail: pacovsky@pojizdnareklama.eu
WWW: www.pojizdnareklama.eu

Kontaktní osoba

Michal Pacovský

Telefon: +420 723 424 307
E-mail: pacovsky@pojizdnareklama.eu

Michal Majer - Majitel

Mobil: +420 607 530 613
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

GRINO - JIŘÍ NOVOTNÝ MUDr.

Kouzelník a mistr magie GRINO nabízí kouzelnická vystoupení pro děti i dospělé. Svými kouzly pobavím diváky všech věkových kategorií - na různých oslavách, svatbách, firemních večírcích, dětských párty, maturitních plesech či jiných akcích. Věnuji se magii všeobecné, mikromagii a iluzím. Profesionálním kouzelníkem jsem již téměř 25 let. Vystupuji po celém světě a jsem držitelem řady ocenění.

LHMS spol. s r.o.

Nabídka marketingových služeb v oblasti automobilového průmyslu.