• Detail firmy

Michal Majer

Základní popis

Nabízím tvorbu webových stránek, programování, tvorbu databázových systémů a zajištění grafických návrhů. Poskytuji internetový marketing, copywriting

Adresa

Blešnovská 680
190 14 Praha 9 - Klánovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75462214

Výrobky, činnosti

programování, tvorbu databázových systémů

Nabízím tvorbu webových stránek, programování, tvorbu databázových systémů a zajištění grafických návrhů. Poskytuji internetový marketing, copywriting ( texty pro web ), redakční systém či databázové systémy.

Kontaktní údaje

E-mail: michal@kiwi-webmaster.cz
WWW: www.kiwi-webmaster.cz

Kontaktní osoba

Michal Majer - Majitel

Mobil: +420 737 890 715
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.