• Detail firmy

Michal Lukeš

Základní popis

Výroba a prodej reklamních a dárkových předmětů. Laserové gravírování. Nabídka grafických služeb.

Adresa

Náměstí 6
341 92 Kašperské hory

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68780397
DIČ:  CZ7501110078

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej reklamních předmětů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 582 426
E-mail: lkgrafika@lkgrafika.cz

Kontaktní osoba

Michal Lukeš - Majitel

Další firmy v oboru

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

LEASYN s. r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kožené galanterie. Vyrábíme kožené aktovky, spisovky, diáře nebo podložky na stůl, které můžeme opatřit i logem Vaší firmy nebo jiným motivem. Také vyrábíme školní potřeby z usní, textilu a jiných materiálů - nabízíme školní aktovky, školní penály nebo sáčky na obuv.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.