• Detail firmy

Michal Kuřík

Základní popis

Provádím tesařské práce a zabývám se zejména stavbou a rekonstrukcí střech a střešních konstrukcí. Poskytuji poradenství ohledně výběru vhodné střešní krytiny a zajišťuji dodávku materiálu a po dohodě také stavební dozor.

Adresa

Studenec 325
512 33 Studenec

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45526192
DIČ:  CZ6604091890
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tesařské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 595 484
Mobil: +420 602 148 773
E-mail: michal.kurik@seznam.cz
WWW: www.kurik.wz.cz

Kontaktní osoba

Michal Kuřík - Majitel

Další firmy v oboru

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.