• Detail firmy

Michal Kubišta

Základní popis

Zabýváme se prodejem a poradenstvím v oblasti sortimentu prosvětlovacích střešních krytin a materiálů z polykarbonátu a plastu, stavebních, střešních a izolačních materiálů, podstřešních fólií, zahradních skleníků a pařníků, vchodových stříšek, střešní krytiny, vše pro zahradu a veškeré potřebné příslušenství.

Adresa

Cukrovarnická 896/77
162 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70337985
DIČ:  CZ7207260082
Rok založení:  2003
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Stavebniny

Kontaktní údaje

E-mail: info@xxlstavebniny.cz
WWW: www.xxlstavebniny.cz

Kontaktní osoba

Michal Kubišta - Majitel

Mobil: +420 604 544 554
Další firmy v oboru

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.