• Detail firmy

Michal Kro

Základní popis

Nabídka kompletních zámečnických a sklenářských prací.

Adresa

V Zahradách 20
273 26 Olovnice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66876371

Výrobky, činnosti

zámečnická výroba

Kontaktní osoba

Michal Kro - Majitel

Mobil: 777 312 519
E-mail: firmakro@seznam.cz
Další firmy v oboru

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví, a potápěčské práce. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště,regály Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Jsme držiteli certifikátu prověřené společnosti.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.