• Detail firmy

Michal Krb

Základní popis

Vytváření a organizace společenských, firemních a sportovních akcí. Zajištění kompletně celé akce od scénáře, přes catering až po účinkující.

Adresa

Na dlouhém lánu 459/59
160 00 Praha 6 - Vokovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48089222

Výrobky, činnosti

zajištění firemních a sportovních akcí

Kontaktní osoba

Michal Krb - Majitel

Mobil: 725 508 520
Mobil: 725 508 520
Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.