• Detail firmy

Michal Kratochvíl

Základní popis

Nabízím služby grafika. Kreslím ilustrace, vytvářím multimediální aplikace, působím ve výstavnictví a zabývám se také marketingem.

Adresa

Psohlavců 1255/29
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87316048

Výrobky, činnosti

Grafické studio

Kontaktní údaje

E-mail: kratochvil.michal@seznam.cz
WWW: www.mkgrafika.cz

Kontaktní osoba

Michal Kratochvíl - Majitel

Mobil: +420 605 748 326
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.