• Detail firmy

Michal Kramer

Základní popis

Prodej značkových autodílu a příslušenství. Nabídka tlumičů, čepů, olejů, rozvodových sad a filtrů.

Adresa

Zeyerova alej 1835/2
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87297213

Výrobky, činnosti

Autodíly

- nabdíka tlumičů, čepů, olejů, rozvodových sad a filtrů

Kontaktní údaje

E-mail: michal.kramer@excellentcar.cz
WWW: www.excellentcar.cz

Kontaktní osoba

Michal Kramer - Majitel

Mobil: +420 723 183 841
Další firmy v oboru

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.