• Detail firmy

Michal Kotlík

Základní popis

Dodávka a montáž plastových, hliníkových oken či eurooken a dveří. Jsme výhradní certifikovaný zástupce výrobní společnosti Decro Bzenec oken značky T

Adresa

Učitelská 162
273 74 Klobuky

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87636263
  • Služby

Výrobky, činnosti

montáž plastových, hliníkových oken

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 328 704
Telefon: +420 312 525 978
E-mail: slany@cerok.cz
WWW: www.cerok.eu

Kontaktní osoba

Michal Kotlík - Majitel

Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

DALION s.r.o.

Naše společnost dodává a montuje vrata, brány, mříže. Nabízíme vrata sekční, rolovací, výklopná, dvoukřídlá; brány otočné, posuvné, s pojezdem; rolovací mříže aj. Poskytujeme kompletní služby, a to od výroby a realizace, až po záruční i pozáruční servis. Naše služby zahrnují i dodání veškerého příslušenství ke garážovým a vstupním systémům. Poradenství je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat!

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.