• Detail firmy

Michal Kokta

Základní popis

Nabídka konstrukce a kovovýroby, zpracovávání plechu, strojního obrábění a zámečnických prací. Výroba unikátů a opravy kovových mechanismů.

Adresa

Na dlážděnce 1311/11
182 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41201302

Výrobky, činnosti

Nabídka konstrukce a kovovýroby, zámečnické práce

Nabídka konstrukce a kovovýroby, zpracovávání plechu, strojního obrábění a zámečnických prací. Výroba unikátů a opravy kovových mechanismů.

Kontaktní údaje

E-mail: konstrukce.kokta@centrum.cz
WWW: www.konstrukcestroju.cz

Kontaktní osoba

Michal Kokta - Majitel

Mobil: 606 265 569
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Petr Bocksteffel

Zajišťujeme nonstop pohotovost -zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

Tension systems, s.r.o.

Nabízíme ucelené technologické systémy ocelových táhel a kotvení. Zajišťujeme výhradní prodej a distribuci kompletního sortimentu produktů firmy Macalloy pro Českou republiku a Slovensko. Poskytujeme poradenství a servis námi nabízených výrobků.