• Detail firmy

Michal Hroš

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti kabelové televize, připojení k internetu či volání. Instalace bezdrátového připojení wifi. Servisní práce na PC.

Adresa

Mikulčická 11
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70462020

Výrobky, činnosti

Poskytování služeb v oblasti kabelové televize

Připojení k internetu či volání. Instalace bezdrátového připojení wifi.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 665 770
E-mail: info@upc-brno.cz
WWW: www.upc-brno.cz

Kontaktní osoba

Michal Hroš - Majitel

Mobil: +420 739 665 770
Další firmy v oboru

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.