• Detail firmy

Michal Horák

Základní popis

Firma KACET.CZ působí v oblasti kácení a údržby stromů. Naší specializací je údržba dřevin, rostoucích v obytných zónách měst, obcí či chatových oblastí, včetně zahrad a parků. Provádíme kácení stromů v prostorách, kde není možné strom pokácet celý

Adresa

Masarykova 262
687 08 Buchlovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88735371
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ořezy, údržba a ošetřování dřevin

Kontaktní údaje

E-mail: kaceni-stromu@email.cz
WWW: www.kacet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Horák - Jednatel

Mobil: +420 605 169 204
E-mail: kaceni-stromu@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

Jiří Šafránek

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad, aranžování interiérů pro slavnostní a všední příležitosti. Provádíme montáže automatických závlahových systémů, dodávky pergol a zahradních altánů.

Monika Součková

Nabízíme návrhy a projektování zahrad a parků, technické poradenství v oblasti designu, architektury, zahradní a krajinné tvorby - projekty úprav městské a veřejné zeleně a rodinných zahrad. Provádíme dendrologický průzkum a inventarizaci dřevin.