• Detail firmy

Michal Horáček

Základní popis

Instalatérské práce. Topenářské práce. Dodávka a montáž zařizovacích předmětů.

Adresa

Růžová 5221
430 04 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74686836

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

montáže, rekonstrukce, opravy, údržba dodání a montáž zařizovacích předmětů rekonstrukce vodovodních stoupaček, veškeré rekonstrukce a opravy vodovodního potrubí montáž a výměna vodoměrů rekonstrukce koupelen montáž regulačních ventilů.

Kontaktní údaje

E-mail: horacek.michal@email.cz
WWW: michalhoracek.webmium.com/

Kontaktní osoba

Michal Horáček - Majitel

Mobil: +420 731 088 367
E-mail: horacek.michal@email.cz
Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

Antonín Paulus

Zabýváme se širokou škálou činností od prací instalatérských, také dodávkou a montáží potrubí až po práce zámečnické a svářečské.