• Detail firmy

Michal Hanák

Základní popis

Na cestách po Novém Zélandě jsme objevili tento jedinečný systém domácí výroby jogurtů, který neustále používáme a s radostí ho přinášíme i vám.

Adresa

Polní 1523
684 01 Slavkov u Brna

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75234858
DIČ:  CZ8007014697

Výrobky, činnosti

Jogurtovač

Jogurtovač EasiYo Teď vy a vaše rodina můžete mít tolik čerstvého jogurtu, kolik budete chtít! EasiYo system pokaždé ZARUČUJE jogurt nejvyšší kvality!

Kontaktní údaje

E-mail: michal@easiyo.cz
WWW: easiyo.cz

Kontaktní osoba

Michal Hanák - Majitel

Mobil: +420 774 315 970
E-mail: michal@easiyo.cz
Další firmy v oboru

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.